menu

O mně

K mým největším zájmům patří příroda kolem nás, proto jsem se rozhodla vytvořit informační stránky o bylinkách, částečně i zdravém životním stylu a o tom, jak si zachovat zdraví až do vysokého věku. Samotné bylinky při nevhodném životním stylu nepomůžou. Nemoc nepřichází náhle, určitě je lepší pro sebe něco dělat dříve než přijde a raději usilovat o to, aby vůbec nepřišla. Informace čerpám nejvíce z herbářů, zveřejněných výzkumů, školních prací a dostupných publikací. V oboru se dále vzdělávám nejen četbou, ale i zájmovými kurzy. Před časem jsem absolvovala několik kurzů v oblasti zdravého životního stylu.
I vy můžete studovat na předních světových univerzitách, aniž opustíte svůj domov. Odkazy na školy, kde můžete zdarma online absolvovat vámi vybraný kurz v oboru, který vás zajímá jsou uvedeny ve sloupku na pravé straně.

Používání stránek

Můžete využívat a šířit informace z těchto stránek, pokud uvedete zdroj.
Níže uvedený e-mail lze využít ke sdělením, dotazům a připomínkám.

Kontakt
Eva Housková
eva(zavinac)bylinky.net

Právě sbíráme

Zde najdete, které bylinky se sbírají během jednotlivých měsíců roku.


Odkazy na zajímavé weby

Pokud máte zájem se vzdělávat,nyní máte příležitost absolvovat libovolný kurz na některé ze světových univerzit. Potřebujete k tomu jen chuť se učit něco nového.


Kurzy v angličtině

Coursera
EDX
Khan academy
Learning to Code

Kurzy v češtině

Duolingo - snadné učení jazyků (v češtině učení angličtiny)
Khanova škola
CODE - v češtině základy počítačové vědy, informatika, hodina kódu; další kurzy na code jsou v angličitně

Rychlá navigace podle abecedy:

bazalka bez brusinka celík čekanka černobýl černohlávek česnáček česnek dobromysl fenykl estragon gingo heřmánek hloh hluchavka jablečník jahodník jetel jírovec jitrocel jmelí karbinec kokoška komonice kontryhel kopřiva kostival kotvičník kozinec kuklík kyprej levandule lichořeřišnice lnice lopuch maliník mařinka mateřídouška meduňka měsíček mochna mydlice ostružiník pelyněk pěťour plicník podběl pohanka popenec přeslička rakytník rdesno routa rozmarýn řebříček řepík saturejka sléz smetanka srdečník šalvěj šanta šrucha truskavec turanka tymián třapatka třezalka tužebník violka vrbka vrbovka vřes yzop zemědým zeměžluč

Stránky jsou pouze informační, nenahrazují lékařskou péči. Při závažnějších potížích včas vyhledejte lékaře a konzultujte s ním svůj zdravotní stav.

www.pni.cz  © 2013 - 2021